iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Cumhuriyet Mahallesi, Atakent Caddesi No:24 MİMAROBA/İSTANBUL

Yeniçiftlik Korsan Taksi

Yeniçiftlik Korsan Taksi

Yeniçiftlik Korsan Taksi

Yeniçiftlik, Marmara Ereğli’sine 8 km uzaklığında ve Tekirdağ iline 32 km uzaklığında olan bir beldesidir. Bu belde de yaşayanlar İstanbul’a, Tekirdağ’a ve diğer semtlere de yakındır.  Yeniçiftlik sahil kenti olmasıyla kısa zaman öncesi köy statüsünden çıkıp, belediyesini almıştır. İnsanların yaz tatillerini geçirebileceği güzel yerlerden biridir.

İstanbul’la  arası bir saat çeken Yeniçiftlik İstanbul’ da yaşayanlar için ideal bir yazlık beldesidir. İstanbul ve Tekirdağ’dan buraya özel arabası olanlar rahatlıkla gelirler.  Bazı kişiler ise  daha kısa zamanda, uygun fiyatta olan taksi çağırırlar. Her semte Yeniçiftlik korsan taksi olarak gidiş  geliş hizmeti vermekteyiz.

Korsan Taksi Nedir?

Korsan taksi, bir taksi plakasına sahip olmadan kayıtsız biçimde hiçbir  vergi vermeden yolcu taşımacılığı yapanlara  denilir. Korsan Taksi Yeniçiftlik olarak nasıl yapılacağı konusunda bazı işlemler vardır. Öncelikle size ait veya şirketinize ait aracınız olması gereklidir. Araç seçimide standart olmayıp seçimi  size aittir. Her sürücüde bulunan evraklara sahip olmalısınız. Aksi halde korsan taksicilik işinde trafik cezası mümkündür. Yol ve yön bilginiz olan lokasyon bilgisine sahip olmalısınız. Yeniçiftlik korsan taksi iletişim kurabilmeniz için müşteriye whatsapp veya tel numaranızı verip iletişime geçmelisiniz.

Korsan Taksi Neden Tercih Edilir?

Korsan taksi genelde çoğu kişilerin Yeniçiftlikten başka yere gitmek için seçtikleri bir taşıma aracıdır. Bu aracın içi temiz ve düzeli olmasıdır. Gidilecek yerin tarif edilmesine gerek kalmaması ve temelde daha uygun fiyat da olabilmesidir. Rekabet ortamında daha iyi hizmet sunmak için gelişime açık olmalı ve rakiplerine göre daha avantajlı fiyat sunabilmeleridir.

Yeniçiftlik ucuz taksi olarak bilinse de rakiplerine göre daha temiz ve düzenli olup, müşterilerini istediği adrese götürür ve zor durumda bırakmaz. Fiyat konusunda uygun bir teklifte bulunur.

Yeniçiftlik Korsan Taksi Telefon

İstanbul, Tekirdağ, Marmara bölgesine bağlı olan Yeniçiftlik sahil kent yapısıyla güzel tatil yapılacak yerdir. Bu beldeye yazın gelmesi ile  bu şehirlerden çoğu kişiler tatil yapmaya gelirler. Yeniçiftlikte oturan insanlarında bu yerleri gezmek istediklerinde beldemizin Yeniçiftlik yakın korsan taksi ile iletişime geçmesi akabinde anında adreslerine gidilir. Müşterinin istediği semte, ilçeye veya ile götürülür. Korsan taksi ile yolculuk yapmak isteyenler firmamızla iletişime  geçerek istediği büyüklükteki araç adreslerine gönderilir. Hizmet ilkemizde müşteri memnuniyeti önemlidir. Konforlu, güvenilir ve uygun fiyatlar ile seyahatlerinizi gerçekleştirmek istediğinizde firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Gideceğiniz lokasyona dair vereceğimiz uygun fiyat ile sizde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

TIKLA ARA GELSİN

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Beylikdüzü Korsan Taksi - Kayaşehir Korsan Taksi